ENERGYFORCE Team

Добро дојдовте на форумот на ENERGYFORCE Team
Регистрирајте се за да продолжите
Имајте пријатен престој !
Посетете не повторно www.energyforce-tm.darkbb.com
ENERGYFORCE Team


Статистика на ENERGYFORCE кланот : WON : 41 LOSE : 0 DRAW : 0
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Правила

Go down 
AuthorMessage
IDioT
Admin


Број на мислења : 64
Join date : 2010-09-02

PostSubject: Правила   Thu Sep 02, 2010 3:41 pm

Без:
-Презир на останатите корисници ...
-Навреда врз било која основа ...
-Писателската тема да нема ништо заедничко со дадена тема ...
-Спам на места каде што не е дозволено ...
-Модот на места каде што не е дозволено ...

-Сигнализација:
-Секое прекршување на правилата ќе биде казнет во согласност со админ на форумот ...
-Сите правила ќе биде награден со статус ...
-Корисниците со одреден привилегиран статус, што не значи дека ние не треба да се придржуваат до правилата ...

-Дозволени:
-Неограничен број на мислења дневно (ако мислења имаат врски со дадена тема)
-Критика и предлози во делот наменет за тоа ...
-Побарувачка помогне ...
-Правилната употреба на форумот ...
Back to top Go down
View user profile http://energyforce-tm.macedonianforum.net
 
Правила
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ENERGYFORCE Team :: Team :: Правила на форумот-
Jump to:  


Forum free | © phpBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com